Whaff ile Android Üzerinden Para Kazanma

whaff-ile-para-kazanma

Whaff Nedir ?

whaff-logo

Whaff yabancı bir uygulamadır . Hatrı sayılır bir sayıda da TÜRK kullanıcıya sahiptir. Uygulamanın işleyişi diğer uygulama indirip para kazanma programlarından farklı bu uygulamada oyun indiriyorsunuz ve indirdiğiniz her oyun için whaff  size görev veriyor . Bu görevlerde 5 dakika oyna , oyuna gir, oyunda arkadaş ekle vb görevler . Bu görevler karşılığında sizlere bir miktar veriyor.

Whaff İle Para Kazanma

Cep telefonunuzdan para kazanmak istiyorsanız sizlere bu uygulamayı tavsiye ediyorum . Normal olarak 0$ ile başlıyorsunuz ama bizim size vereceğimiz invite kodu ile belirli bir miktarda ve bonuslu bir şekilde başlayacaksınız.Bunun nedeni ise özel referans koduna sahip olmamız . Sizlerle bunu paylaşarak daha fazla para kazanmanızı ve hızlı para kazanmanızı istiyoruz .

Uygulamayı direk olarak indirmek için tıklayın.

Whaff Nasıl Kullanılır ?

Uygulamayı indiriyorsunuz. Daha sonra uygulamayı açıp sağ üstten Login yazan yere tıklıyorsunuz. Karşınıza facebook ile bağlanma penceresi geliyor gerekli işlemleri yaparak otomatik üye oluyorsunuz. Hemen ardından ufak bir pencerede sizden invite kodu girmenizi istiyor.(Gireceğiniz kod konunun altındadır.) Kodumuzuda girdikten sonra direkt olarak belirli bir ücret geliyor hesabınıza ve bundan sonra indereceğiniz her oyunda daha fazla para geliyor .

INVITE CODE : AJ96935 (Uygulamayı İndirdiğinizde Girmeniz Gereken Kod)

3 Yorum “Whaff ile Android Üzerinden Para Kazanma”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir