Counter-Strike: Global Offensive – Danger Zone Güncellemesi

0

Son gelen Counter-Strike:Global Offensive güncellemesi ile PUBG ve Fortnite oyuncularının severek oynadığı battle royale modu CS:GO oyununa da gelmiş oldu. Güncelleme boyutu yaklaşık olarak 800 MB civarı. Oyunu güncelledikten sonra Danger Zone modunu sizde deneyebilirsiniz.

CS:GO Tamamen Ücretsiz Oldu!

Son gelen güncelleme de sadece Battle Royale modu ile kalınmadı, CS:GO Steam mağazasında da tamamen ücretsiz hale geldi. Valve ekibi oyunu önceden satın alanlara “Loyalty Badge” rozetini veriyor. Bu rozet, Danger Zone güncellemesinden önce Counter-Strike topluluğundaki sadık üyeliği anıyor.

CS:GO Seçkin Statüsüne Yükseltme

Danger Zone güncellemesinden önce oyunu satın almış olan herkes seçkin hesap statüsüne yükseltildi.  Seçkin Duruma sahip hesaplar diğer seçkin duruma sahip olan hesaplarla eşleşir. Yani oyuna bedava sahip olan kişiler ile önceden parayla satın almış kişiler eşleşmiyor.

Eğer oyunu bedava aldıysanız Steam Mağazasından 77,50 TL değerinde “CS:GO Prime Status Upgrade“ satın almanız gerekiyor.

Valve ekibi, Danger Zone güncellemesini getirdiği günden bu yana Steam üzerindeki olumsuz inceleme sayısı çoğalıyor. Önceden para veren oyuncuların büyük bir kısmı her ne kadar bu güncellemeyi beğenmese de beğenen oyuncularda mevcut.

İlerleyen günlerde CS:GO, Battle Royale moduna hakim olan PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Fortnite oyununa güçlü bir rakip olabilecek mi göreceğiz.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.