CS:GO Crosshair Ayarı Nasıl Yapılır?

0

Counter Strike: Global Offensive oynayan oyuncunun en en çok ihtiyacı olduğu ayarlardan birisi crosshair ayarıdır. Crosshair oyunda ki performansınızı etkilemez fakat renk, boyut ve görünüş şekili açısından oldukça önemli bir etkendir.

CS:GO crosshair ayarını değiştirmek için size uygun olan kodu saatlerce aramanıza gerek yok. Aşağıda bulunan resme tıklayarak atölye içeriğine abone olduktan sonra oyun içerisinden rahatlıkla crosshair ayarınızı yapabilirsiniz.

crashz’ Crosshair Generator v3 adlı atölye içeriğine abone olduktan sonra Counter Strike: Global Offensive oyununa giriş yapın.

CS:GO oyunumuza giriş yaptıktan sonra Oyna > Oyun Bul > Atölye > crashz’ Crosshair Generator v3 isimli haritaya tıklayıp Yerel sunucu’da başlatın.

Harita açıldığında karşınızda profesyonel CS:GO oyuncularının kullandığı crosshair ayarlarını göreceksiniz. Beğendiğiniz ve kullanmak istediğiniz crosshair üzerine bir kez ateş etmeniz yeterli.

Seçtiğiniz crosshairi test etmek için crashz’ Crosshair Generator v3 isimli haritanın içinde bulunan test odasına girerek botlara karşı crosshair ayarınızı deneyebilirsiniz.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.