En İyi 5 Emülatör Uygulaması

0

emulator-uygulamalari-705x290

 

My Boy Free

İlk uygulamanın adı ‘my boy free’. My boy free bir Gameboy Advance emülatörü. Telefonlarınızda eğlencelik mobil oyunlar bulamıyorsanız bu emülatör çok işinize yarayacak. Biz Metal Slug Advance’i kurduk ve gayet başarılı bir şekilde çalışıyor. Bu uygulama Android platformunda var ve ücretsiz durumda. 10 liraya alabileceğiniz bir ücretli sürümü de var ancak ilk aşamada çok fazla ihtiyacınız olmayacaktır. Bu arada oyun bulmak gerçekten kolay. Ufak bir Google araştırmasından sonra istediğiniz oyuna ulaşabilirsiniz.
 

Super N64 Free

Bu uygulama Nintendo 64 oyunlarını akıcı bir şekilde telefon ve tabletlerinizde oynamanıza imkan veriyor. Adını sanını duymamış olanlar için hangi oyunlar olduğunu söylemek gerekirse, Resident Evil 2, Mario Kart 64, Mortal Kombat Trilogy gibi efsane oyunları bu emülatör ile oynayabilirsiniz.
 

Super Gnes

Atarilerden bir tık üst seviye olarak nitelendirebileceğimiz Snes oyunlarını oynayabileceğiniz emülatörün adı Super Gnes. Earthworm Jim 2, Megaman X, Super Metroid gibi oyunları bu emülatör ile birlikte oynayabilirsiniz. 
 

FPse

Bu uygulama malesef ücretli. Ancak verdiğiniz parayı sonuna kadar hakediyor di yebilirim.  Uygulama ile PSX oyunlarını (Playstation 1) rahatlıkla açabiliyorsunuz. Yukarıda bahsettiğim gibi bir oyun kolu bağlarsanız tadından yenmeyen bir deneyime dönüşüyor. “PS 1 mi kaldı aga?” diyorsanız emin olun çok yanlış düşünüyorsunuz. Çünkü telefonda bu kadar güzel oyunları oynamanın tadı paha biçilemez. Crash serisi, Silent Hill’ın ilk oyunu, Twisted Metal, Tekken 3 gibi oyunları kaçırmamanızı tavsiye ederim.
 

Nostalgia.NES

Bunun hakkında fazla bir söze gerek yok aslında. Bildiğimiz atari emülatörü. Super Mario, Tank, Tsubasa gibi klasikleşmiş oyunları bu emülatör ile rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.