Euro Truck Simulator 2 Hız Sınırı Nasıl Kaldırılır?

1

Euro Truck Simulator 2 simülasyon oyunu sevenlerinin vazgeçilmez bir tercihidir. Kamyonunuzu alıp yollara düşerek sizde bu sınırsız eğlenceye ortak olabilirsiniz. Ama bir süre sonra oyuna alıştığınızda fark edeceksiniz ki hız sınırı sizi oyundan soğutmaya başlamış. Hem can sıkıcı hem de zaman kaybına yol açan hız sınırını eminiz ki kaldırmak isteyeceksiniz. Aslında oyunda hız sınırının bulunmasının sebebi simülasyon oyunu olduğu için her şeyin dahada gerçekçi olması. Bu hız sınırı tüm tırlarda 90 km/s olarak ayarlı. Bu yazımızda Euro Truck Simulator 2 Hız Sınırı Nasıl Kaldırılır? basit ve anlaşılır bir dil ile anlatacağız. Ayarlamayı yaptığınızda 90 km/s hız sınırına hiç takılmayacaksınız ve sürdüğünüz tırın maksimum hızına ulaşabileceksiniz.

Euro Truck Simulator 2 Hız Sınırı Nasıl Kaldırılır?

Euro Truck Simulator 2’de hız sınırını kaldırmak için herhangi bir program veya mod kurmanıza gerek yok. Oyun yapımcıları önceden hız sınırını kaldırma ayarını oyun içerisinde bulundurmuyordu ve çeşitli modlar ile hız sınırı kaldırılabiliyordu. Sonradan gelen güncellemeler ile hız sınırını kaldırma oyun içerisindeki ayarlara eklenerek oyuncuları mod arama derdinden kurtardılar.

Öncelikle oyuna giriş yapıyoruz. Daha sonrasında oynadığınız oyun profiline giriş yaparak “Seçenekler” yazısına tıklıyoruz. Önümüzde açılan 5 seçenekli menüden “Oynanış” isimli ayarları seçiyoruz. Önümüze gelen ayarlar listesinden Hız sınırlayıcının karşısında bulunan tik işaretini kaldırıyoruz.

Artık hız sınırlayıcısına takılmadan tam gaz sürmeye devam edebilirsiniz 🙂 Eğer hız sınırlayıcısını tekrardan açmak isterseniz aynı şekilde oynanış ayarlarına gelerek hız sınırlayıcısının karşısında bulunan kutucuğa tıklamanız yeterli.

1 Yorum
  1. Wordpress Blog Teması

    Elinize sağlık. Yaralı bir bilgi. 🙂

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.