Fortnite Otobüsten Atlama Taktikleri

0

Fortnite dünyasında haritada inebileceğiniz oldukça fazla yer mevcut. Otobüsten atlarken iniş yapabileceğimiz bir çok alternatif yer var ve ineceğiniz yeri iyi seçerek Fortnite oyununda 1. olma şansınızı artırabilirsiniz.

Fortnite Nasıl Hızlı İnebilirim, Atlayabilirim, Düşebilirim?

Yeni başlayan veya bilgili olmayan oyuncuların uyguladığı, iniş yapılacak yerin tam üstünden atlamak tamamen yanlış bir taktiktir. Atlamadan önce iniş yapacağınız yere karar verin. Karar verdiğiniz yere yaklaşınca (tam üstüne gelmeden) atlayın. İneceğiniz yere uzak mesafeden tamamen dik bir biçimde, evin veya objenin üstüne iniş yapabilecek şekilde süzülerek inmeniz gerekmekte.

Ayrıca paraşüt belirli bir yüksekliğe gelince otomatik olarak açılır. Dağların olduğu kısımlara atlarsanız paraşüt daha çabuk açılır ve daha yavaş inmek zorunda kalırsınız. Daha hızlı inmek için alçak noktaları tercih etmeniz daha avantajlı olur.

Otobüsün Rotasını Takip Etmeyin!

Otobüsün gittiği rotanın üzerine atlamamayı tercih edin çünkü otobüs çizgisinin geçtiği yerlerde diğer yerlere oranla daha fazla kişi iniş yapar. Eğer bol aksiyonlu anlar yaşamak istiyorsanız atlayabilirsiniz fakat oyunu kazanma şansınız azalacaktır.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.