Gösterim Başına Para Kazanma | CPM Fun

1

cpmfun

 

Cpm Fun nedir?

Bu firma reklam gösterimi yada popup reklam açaran üyelerine para ödeyen sağlam, güvenilir, ödemelerini aksatmadan yapan kaliteli bir firmadır. Sadece webmasterlar için değil reklam verenler içinde çok uygun fiyata (ülkelere göre cpm oranları değişmektedir) popup reklam, iFrame reklam yada reklam gösterimi yapmaktadır.

Türkiye’den, Türkçe İçerikli Sitelerim İçin Katılabilir Miyim?

Tabiki! CPM Fun, Türkçe içerikli sitelerinize de reklam vermekte. Gözlemlediğim kadarıyla hergün artan bir Türkçe reklamveren ağına sahip.

Hangi Siteler Kabul Ediliyor?

CPM Fun, aslında hemen hemen her türden siteyi kabul ediyor, +18 veya nefret söylemi barındıran içeriğe sahip siteler hariç.

Sitemin Kabul Edilmesi Kaç Gün Sürer?

 

Yaklaşık olarak 3 gün.

Ne Kadar Kazandırıyor?

 

Fiyat sabit değil o yüzden bir şey diyemeyiz.

CPM Fun’a Nasıl Kaydolabilirim?

 

BURAYA TIKLAYARAK kayıt sayfasına ulaşabilirsiniz.

Reklam yayıncısı olarak (reklam yayınla kazan) kaydolmak için aşağıdaki resimdeki gibi “publisher” olarak üye oluyoruz.

cpmfun1

Kaydolmanın ardından “Manage Websites” sekmesinden yeni site ekleyebilir, eklenmiş sitelerin onaylanıp onaylanmadığınız “Status” yazan kısımdan takip edebilirsiniz. Site eklerken her şeyi Türkçe yazabilirsiniz hiç bir problem olmayacaktır.

cpmfun2

Bir önemli nokta ise kazancınızı, bin gösterim başı aldığınız ücreti vb. görebileceğiniz “Reports” sekmesi. Burada aşağıdaki resimde işaretlediğim “Live Traffic Flow” bölümü önemli. Bir terslik varsa müdahale etmeniz ve banlanmamak için size uyarı veren bir sistem var. O linke tıklıyoruz.

cpmfun3

Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi önemli uyarıların verildiği bir yer burası. Ancak uyarılara çok dikkat edin. Yanında aşağıdaki işareti gördüğünüz görüntülemeler için mutlaka önlem alın ve düzenlemeler yapın çünkü açık açık hesabınızın 24 saat içinde “değiştirilmediğinde” askıya alınacağı uyarısı yer almakta…

cpmfun4

1 Yorum
  1. ömer

    benım 100 doları gectı ama parayı nasıl cekebılecegıme daır bısey cıkmadı nasıl para cekme talebınde bulunucaz

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.