Minecraft Premium Nasıl Satın Alınır?

0

Minecraft nedir?

Minecraft, İsveçli oyun geliştiricisi Markus Persson tarafından oluşturulan ve daha sonra Mojang tarafından geliştirilen bir sandbox video oyunudur. Minecraft, oyuncuların yaratıcılığını ve hayal gücünü kullanması için çeşitli imkanlar sunar. Minecraft dünyasında farklı bloklar ile çeşitli yapılar inşa edebilirsiniz. Oyunda farklı faaliyetler gerçekleştirebilir, keşfe çıkabilir, kaynak toplayabilir, işçiliğinizi ve yeteneklerinizi kullanarak yaşam mücadelesine ortak olabilirsiniz.

Minecraft iki mod olarak ayrılır.

  1. Dünyayı inşa etmek ve hayatını korumak için kaynak edinmesi gereken bir hayatta kalma modu
  2. Oyuncuların yaratıcılık ve hayal gücü yeteneklerini kullanarak yapıtlar inşa etmek için sınırsız kaynaklara sahip bir yaratıcı mod

Minecraft, bilgisayar sürümü ve diğer platformlarda oyuncularla birlikte çevrim içi olarak oynama imkanı da sağlar.

Minecraft premium nasıl satın alınır?

Minecraft.net üzerinden minecraft satın alabilirsiniz fakat $ 26.95 USD veya yerel para birimine eşdeğer bir ücreti mevcut. Güncel dolar kuru sebebi ile ucuz minecraft premium sahibi olmak çok zor. Fakat TeknoRiver sayesinde 2,90 TL’den başlayan fiyatlarla ucuz ve güvenli bir biçimde 2. el minecraft premium hesap satın alabilirsiniz. https://market.teknoriver.com üzerinden kendiniz için bir minecraft premium hesap satın alabilir veya arkadaşlarınıza hediye etmek için hesap satın alabilirsiniz. Satın aldığınız hesaplar 24 saat içerisinde size teslim edilir ve premium sunucularda oynamaya başlayabilirsiniz.

Ininal kart, kredi kartı veya ön ödemeli banka kartları ile minecraft premium sahibi olabilirsiniz.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.