Samsung Galaxy Grand 2 İncelemesi

0

samsung_galaxy_grand_2_incelemesi

 

Samsung’un orta segment 5.25 inç olan geniş ekranlı akıllı telefonu Galaxy Grand,Galaxy Note modelinden küçük,Galaxy S modellerinden de büyük ekranı ile daha uygun bir fiyata sunuluyor.

8.9 mm incelik telefonu zarif gösterirken,bilinen Samsung çizgisinden çıkmayan cihazın ön yüzünde ekranın hemen altında fiziksel home tuşu ve kapasitif tuşlar bulunmaktadır.

1280 x 720 piksel çözünürlüğe sahip ekranı sizi hiç tedirgin etmesin.Gayet kaliteli bir ekrana sahip.Telefon,4 çekirdekli Qualcomm‘un Snapdragon 400 işlemcisini kullanıyor.1,2 GHz hızında çalışan işlemci,1.5 GB Ram ile desteklenmiş.

Telefonun depolama alanı 8 GB ve Micro Sd Kart hafızası ile istediğiniz kadar alana sahip olabiliyorsunuz.Ayrıca uygulamaları da hafıza kartına taşınma imkanı sunulmuş.Pil durumuna gelindiğinde diğer cihazlara göre daha tasarruflu bir yapıya sahip olduğu görülüyor.Yaklaşık 2 gün süren (2600 mAh) bir pil ömrüne sahip.

Grand 2 telefonun,arka kamerası 8 ve ön kamerası ise 1.9 MP olarak ayarlanmış.1080p video kaydedebilirken kamera ayarlamaları da gayet başarılı ve şaşırtıcı nitelikte.ISO gibi bazı ince ayarlara da müdahale edebiliyorsunuz ve HDR düzenlemeleri de mevcuttur.Fiyat olarak ise 899 TL ödeyerek bu cihaza sahip olabilirsiniz.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.