Samsung Galaxy Note 4’ten İlk Görüntüler

0

samsung_galaxy_note_4_ten_ilk_goruntuler

 

Samsung’un merakla beklenen yeni amirel gemisi olacak olan Galaxy ailesinin 3 Eylül’de tanıtılacak olan Note 4 ürününden ilk görseller sızmış durumda. Çıkan görüntülerde Note 4, Note 3’e oranla daha keskin bir kasaya sahip ekran boyutu olarak ise 5.7-inç iken asıl farkı çözünürlükte atan Samsung, Galaxy Note 4 te 2560 x 1440 piksel yani 2K çözünürlük desteği ile geliyor.

Arka kapağın bir kez daha plastik olarak göründüğü, gövdeyi saran çerçevenin ise Galaxy Alpha’daki metal yapı ile oldukça benzerken asıl ilgiyi kamera çekmiş durumda.Görünüşe göre Galaxy S5’ten daha iyi bir sonuç bekliyor bizi.

 

Note ailesinin temel karakteristiği olan kalem yine cihazın sağ arka alt kısma konumlandırılmış ve aynı Note 3‘te olduğu gibi microUSB 3.0 desteğini de beraberinde getiriyor ve yine Note ailesinde ki home butonu yerini koruyor.

Qualcomm’un Snapdragon 805 platformundan gücünü alacak olan Note 4, Adreno 420 GPU’su sayesinde  2K çözünürlükte çalışabilen oyunlarda, Adreno 330’un Full HD çözünürlüğünde sağladığı akıcılığı sunabilecek. Android 4.4.3 veya 4.4.4 üzerinde güncel TouchWIZ ile gelmesi beklenirken Samsung Galaxy Note 4 hakkında başka bir bilgi bulunmuyor.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.