Siteniz İçin Hit Yükseltme Yolları

0

Siteniz-İçin-Hit-Arttırma-Yolları-e1404292343284

 

Eğer bir web sitesi yada blog sahibi iseniz hit sıkıntısı başınıza bela olabilir. Bugün elimden geldiği kadar sitemde yada bloguma ziyaretçi nasıl gelir, hitimin yükselmesi için neler yapmam gerekir,site hitimi nasıl yükseltebilirim gibi sorulara cevap vermeye çalışacağım.

  • Size özel makaleler

Sitenizde yada blogunuzda yayımladığınız makaleleriniz size özel olmak zorunda. Burada dikkat etdilmesi gereken konu eğer hitimizin yükselmesini istiyorsak okuyucularımızın ne tür yazılarımıza ilgi gösterdiğini çözümlemek zorundayız çok az okunmuş bir yazınız ile ayni kategoriye girecek yazılar yazmak hitinizin yükselmesi yerine yerinde saymasına sebep olacaktır.

  • Özgün içerik

Sitenizdeki içeriklerin tamamen özgün yada re-write taktiği ile tamamen özgünleştirilmiş olmasına dikkat edin.

  • Okuyucularınızın güvenini kazanın

Okuyucularınızın güvenini kazanmak pekte kolay bir iş değildir maalesef burada dikkat etmeniz gereken noktalar her yoruma özen göstererek cevap yazmanız gerekli, misafir yazı paylaşmaktan çekinmemeniz gerekli gibi bir çok titizlik ile yürütülmesi gereken bir yol çizmeli ve uygulamalısınız.

  • Anahtar kelime seçimi

Seçmiş olduğunuz anahtar kelimenizi yada kelimelerinizi yazı içerisine dağıtarak kullanmanız akıllıca olacaktır bu makalenizi okuyan kişinin pek dikkatini çekmese bile arama motorlarının dikkatini çekecektir. Unutmayalım ki gelen ziyaretçilerimizin birçoğu bu arama motorları üzerinden gelmektedir.

  • Rakip site analizi

Kendi siteniz kadar rakip siteleri de kontrol etmek zorundasınız ve bu sitelerde olmayan bilgileri okuyucularınıza sunmanız gerekli rakip site analizi yaparken ilk üç-dört site yerine ilk üç dört sayfaya bakmanız sizin için daha yararlı olacaktır.

  • Azminizi yitirmeyin

Asla ve asla pes etmemeniz gerektiğini unutmayın. Harcamış olduğunuz emek bir gün mutlaka karşılığını bulacaktır.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.