Twitter’dan Video Nasıl İndirilir?

0

Twitter’dan Video İndirmek Zahmetli Midir?

Twitter’daki paylaşılan videoları bilgisayarınıza indirmek isteyebilirsiniz. Bu işlem çoğu kişiye karmaşık gelebilir. Bu işlem sanılanın aksine gerçekten çok basittir.

Twitter’dan Video İndirmemin Bir Yasal Yükümlülüğü Var Mıdır?

Normal şartlarda herhangi bir yasal yükümlülüğü yoktur ancak indireceğiniz video yasadışı bir içerik ile ilgili bir video ise bazı yasal yaptırımlara maruz kalabilirsiniz. O yüzden her videoyu indirmemekte yarar var.

Twitter’dan Video İndirirsem Bilgisayarıma Virüs Bulaşır Mı?

Twitter mesaj kutunuza gelen video indirme linklerine tıklarsanız bilgisayarınıza virüs bulaşması ve hatta hesabınızın ele geçirilmesi olasıdır. Bu konuda dikkat etmeniz gereken tek şey tanımadığınız kişilerden gelen link’lerden uzak durmanız ve tıklamamanız olacaktır.

Twitter’dan Video İndirdim Fakat Açılmıyor?

Bu durumda yapmanız gereken şey video çevirici programlardır. Kısacası “Video Convert” olarak geçer.

Bir çok video çevirme programı vardır. Onlardan bir tanesini edinip videoyu başka bir uzantıya çevirmelisiniz. Örneğin; “Avi”,Mp4″.

Twitter’dan Video Nasıl İndiririm?

Twitter üzerinden video indirmek için birçok site mevcuttur. Bu sitelere ulaşmak için Google arama motoruna “Twitter Video Download” yazarak birçoğuna erişebilirsiniz. Daha sonra yapmanız gerekenler ise sıraca şunlardır;

1.İlk önce indirmek istediğiniz video’nun tarih kısmına tıklayınız.

2.Daha sonra adres çubuğundaki adresi kopyalayınız.

3.Kopyaladığınız adresi sitedeki belirtilen alana yapıştırınız.

4.Son olarak “Download” butonuna bastıktan sonra videonuz inecektir.

Twitter’dan Video İndirdikten Sonra Hesabım Kapatıldı, Video İndirmem İle Bir İlgisi Var Olabilir Mi?

Kesinlikle bir ilgisi yoktur. Tesadüfen bu durum ile karşılaşmış olmalısınız.

Bu İşlem İnternetimi Yavaşlatır Mı?

Her indirme işlemi gibi buda internet hızınızı tabi ki yavaşlatacaktır. Ancak indireceğiniz video’nun uzunluğuna göre internetiniz yavaşlığının süresinde farklılıklar olacaktır. Ortalama 5 MB boyutunda ki bir videoyu indiriyorsanız çok kısa süreli bir yavaşlama olacaktır.

Mobil Üzerinden Twitter’daki Bir Video’yu Nasıl İndiririm?

Aynı işlem mobilde de geçerlidir. Pek bir fark yoktur. Tek fark mobil telefonunuzdaki Twitter uygulamasında videonun adresini kopyalayamayacağınız için telefonunuzdaki tarayıcınızdan Twitter’ın mobil sitesine gidip aynı işlemleri takip etmeniz gerekecektir.

Video’yu İndirmek Uzun Sürüyor. Neden?

Bu durum internet hızınız ile ilgilidir. Download yaparken başka bir şeyler ile internetinizi darboğaza uğratmaz iseniz bir sıkıntı yaşamayacaksınızdır.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.