Ücretsiz Popüler Android Oyunları

0

Android oyunları günler geçtikte geliştiriciler tarafından kullanıcı odaklı geliştirilmeye devam ediliyor. Android oyunlara para vermek istemeyenler için ücretsiz android oyunlar tercih ediliyor. Ne kadar oyunlar ücretsiz olsa da bir çoğu uygulama içi satın alımlar ile oyun içi avantajlar sunabiliyor.

Bu yazımızda Google Play üzerinde en popüler ücretsiz android oyunları listeleyeceğiz.

En İyi Ücretsiz Popüler Android Oyunları

1) PUBG MOBILE

PlayerUnknown’s Battlegrounds bir çok oyun severin bildiği bir bilgisayar oyunudur. Oyun resmi geliştiriciler tarafından android içinde paylaşıldı. Battle Royale modunu benimseyen bu oyunu oynamak için internet bağlantısı gerekiyor.

2) Helix Jump

Helix Jump zıplayan topun heyecan verici bir macerasını içeriyor. Tek dokunuşla oynayabileceğiniz ve bağımlılık yapıcı oyun mekaniğine sahip.

3) Hay Day

Hay Day yıllar öncesinde oynadığımız FarmVille konseptini benimsiyor. Kendi çiftliğinizi kurup tarım yapmaya başlayabilirsiniz.

4) Kafa Topu 2

Kafa Topu 2 ile online futbol heyecanına ortak olabilir, takımınızı kurarak üst sıralara yükselebilir ve gücünüzü gösterebilirsiniz. Oyun için internet bağlantısı gerekiyor.

5) Sling Drift

Sling Drift sonsuz bir yarış pistinde drift yapmanıza olanak sağlıyor. Helix Jump gibi tek dokunuşla oynayabileceğiniz ve bağımlılık yapıcı oyun mekaniğine sahip.

6) Dream League Soccer 2018

Dream League Soccer 2018 hem çevrim içi hem de çevrim dışı oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur. Takım kurabilir, transferler ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

7) Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne en çok indirilen yarış oyunlarından bir tanesidir. 220’den fazla araç sayısına sahip olan bu oyunda bir çok araçla yarışa ortak olabilirsiniz.

8) aa

Aa yapı olarak Helix Jump ve Sling Drift benzeri, tek dokunuşla oynayabileceğiniz bir strateji oyunu ve bağımlılık yapıcı oyun mekaniğine sahip.

9) A Word Kelime Oyunu

A Word Kelime Oyunu adından da anlaşılacağı üzere kelime bulma oyunudur. Klasik kelime oyunlarına karşı daha iyi bir oyun deneyimi sunuyor.

10) Super Craft: Adventure

Super Craft: Adventure Minecraftı satın alacak bütçesi olmayanların imdadına yetişiyor. Oyun hayatta kalma ve yaratıcı modu içeren, tamamen minecraft oyununu anımsatan bir macera oyunu.

Bu yazımızda en iyi ücretsiz popüler android oyunlarından 10 tanesini sizlerle paylaştık. İyi oyunlar 🙂

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.